Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
  • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
  • | krzymow@op.pl

Sport i rekreacja


Krzymów: Oldboye i dzieci, czyli międzypokoleniowe zawody

14.09.2023 14:11


Drużyna Oldboyów z OSP Krzymów

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Koninie zorganizuje dwudziestego czwartego września Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze dla Oldboyów. Gospodarzem wydarzenia będzie Ochotnicza Straż Pożarna w Krzymowie.

Wbrew nazwie wydarzenia, w zawodach wezmą udział także Dziecięce Drużyny Pożarnicze, będzie to więc impreza międzypokoleniowa.

- OSP Kuchary Kościelne oprócz tego, że ma starą sikawkę konną dla seniorów, którzy kiedyś brali udział, to mają również taką sikawkę dla dzieciaków. I chcielibyśmy zaprosić nie tylko Kuchary Kościelne ze swoimi dzieciakami, ale naszych „Tygrysów” i również dzieciaków z Dziecięcej Drużyny Pożarniczej z Brzeźna do wzięcia udziału w tych zawodach – mówi Julian Tomicki, Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Koninie i prezes jednostki z Krzymowa.

W tej chwili nie wiadomo jeszcze ile drużyn oldboyów zgłosi się do wzięcia udziału w zawodach, ale organizatorzy mają nadzieję, że każda gmina wystawi przynajmniej jedną. Jeśli chodzi o dzieci, prawdopodobnie będą to trzy drużyny.

Zawody odbędą się dwudziestego czwartego września o godzinie jedenastej na stadionie Gminnego Klubu Sportowego Warta Krzymów.

Krzymów: Oldboye i dzieci, czyli międzypokoleniowe zawody

Plik pochodzi z serwisu Ale!Radio

<<< Powrót do poprzedniej strony

ˆ