Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
  • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
  • | krzymow@op.pl

Kultura


Paprotnia: Eliminacje rozpoczęte

30.05.2023 09:07


Uczestnicy eliminacji szkolnych w Paprotni

Rozpoczęły się szkolne eliminacje do trzeciego Festiwalu Dobrej Piosenki. Jako pierwsza zorganizowała je dwudziestego dziewiątego maja Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Paprotni.

W eliminacjach wystąpiło czworo wokalistów w trzech kategoriach wiekowych: Anna Bryl, klasa czwarta, piosenka „Wspaniały świat”, Maja Kałecka, klasa trzecia, piosenka „Mój dom” z filmu „Anastazja”, Nikola Walczak, klasa piąta, piosenka „Śpiewam i tańczę” i Michał Hryciuk, klasa ósma, piosenka „Moja droga”.

Uczestników oceniała komisja, w której zasiedli Wioleta Koszal i Krzysztof Kędziora z Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie oraz Renata Antas i Artur Pocztowski, nauczyciele ze szkoły w Paprotni.

Jury uznało, że poziom wokalistek i wokalisty był bardzo wysoki i zakwalifikowało wszystkich uczestników eliminacji do festiwalu.

Eliminacje szkolne będą prowadzone do piątego czerwca włącznie. Dla uczniów zakwalifikowanych do festiwalu, szesnastego i siedemnastego czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzeźnie zostaną zorganizowane warsztaty wokalne. Koncert finałowy zaplanowany jest na osiemnasty czerwca, na godzinę siedemnastą, również w GOK-u.

<<< Powrót do poprzedniej strony

ˆ