Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
  • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
  • | krzymow@op.pl
GMINA KRZYMÓW SOLIDARNA Z UKRAINĄ! | ważne informacje nt. pomocy organizowanej na terenie gminy Krzymów      |     Ogłoszenie o naborze na członków kandydatów do opiniowania ofert      |    

Kultura


Brzeźno: Sierpniowe warsztaty

13.07.2022 11:56


Logo Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie

Jak wygląda życie pszczół? Jak zrobić świecę żelową? Między innymi tego będą mogły nauczyć się dzieci na letnich warsztatach, które w sierpniu zorganizuje Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie.

Wakacyjne Warsztaty dla Dzieci będą prowadzone od ósmego do dwunastego sierpnia w godzinach od dziewiątej do czternastej w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie. Są one adresowane do dzieci w wieku od czterech do jedenastu lat.

W programie znajdzie się pięć bloków tematycznych realizowanych w poszczególnych dniach. I tak, pierwszego dnia będą to warsztaty pszczelarskie oraz z wykonywania świec żelowych. Organizatorzy uspokajają rodziców, że ich dzieci nie będą miały kontaktu z pszczołami. Warsztat pszczelarski ma zapoznać dzieci z życiem pszczół i ich ważną rolą, jaką pełnią w środowisku naturalnym.

Ponadto w programie znajdą się warsztaty wokalne, taneczne, plastyczne oraz zabawy na powietrzu i seanse filmowe.

Zapisy będą prowadzone do pierwszego sierpnia pod numerem telefonu 63 220 47 93. Koszt udziału w projekcie wynosi dziewięćdziesiąt złotych.

- Te warsztaty, które teraz będą prowadzone w okresie letnim, to jest taka mała namiastka tego, co dzieje się w roku szkolnym w Gminnym Ośrodku Kultury. Tak że, gdyby dzieciom spodobały się tego typu zajęcia, to zapraszamy do zapisów od września – mówi Wioleta Koszal, Specjalistka do spraw organizacyjnych Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie, pomysłodawczyni warsztatów.

Brzeźno: Sierpniowe warsztaty

Plik pochodzi z serwisu Ale!Radio

<<< Powrót do poprzedniej strony

ˆ