Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
  • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
  • | krzymow@op.pl
GMINA KRZYMÓW SOLIDARNA Z UKRAINĄ! | ważne informacje nt. pomocy organizowanej na terenie gminy Krzymów      |    

Sport i rekreacja


Brzeźno: Poszukamy wiosny na rowerach

24.02.2022 13:25


Rower

W tym roku pierwszy dzień astronomicznej wiosny przypada dwudziestego marca. My będziemy jej szukać na rowerach już dzień wcześniej.

Rajd zaplanowany jest na sobotę, dziewiętnastego marca. Jego formuła będzie bardzo podobna do rajdów organizowanych w poprzednich latach. Jedynie trasa w tym roku będzie międzygminna i hasło, które brzmi „W poszukiwaniu wiosny”.

Rajd wystartuje o godzinie jedenastej z parkingu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Brzeźnie. Jego trasa

ma mieć długość około siedemnastu kilometrów, a prowadzić będzie głównie przez tereny leśne gmin Krzymów i Stare Miasto.

Organizatorzy planują przekazać upominki dla najmłodszego i najstarszego uczestnika rajdu – jadących przez całą trasę na rowerze.

Upominek zostanie też wręczony osobie, która będzie miała najlepiej wyposażony rower w gadżety i urządzenia służące bezpieczeństwu jazdy.

- Miło będzie, jak będzie nas jak najwięcej. Tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli z nami jechać – też zrozumiemy – mówi Jacek Popielarz, Kierownik Referatu Oświaty i Spraw Komunalnych Urzędu Gminy w Krzymowie, współorganizator rajdu.

Pozostałymi współorganizatorami są Stowarzyszenie „Platan” z Brzeźna, GOK w Brzeźnie i jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Brzeźna.

Brzeźno: Poszukamy wiosny na rowerach

Plik pochodzi z serwisu Ale!Radio

<<< Powrót do poprzedniej strony

ˆ