Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
  • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
  • | krzymow@op.pl

Edukacja


Szczepidło: Wygrali pracownię komputerową

13.08.2021 11:56


Reklama konkursu

Szkoła Podstawowa w Szczepidle wygrała pracownię komputerową w konkursie plastyczno-cyfrowym „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie”.

Flmik uczniów klas 7 – 8 Szkoły Podstawowej w Szczepidle: Julii Wróbel, Julii Cichej, Melanii Wrzaskowskiej, Weroniki Olejnik, Piotra Szczecińskiego, Amelii Andrzejak, Nikolii Cieślak, Antoniny Dopytalskiej oraz Marcina Jóźwiaka, otrzymał nagrodę główną w postaci mobilnej pracowni komputerowej (szesnaście laptopów oraz szafa do ich przechowywania). Członkowie drużyny „smartciaki” oraz koordynator konkursu – Justyna Łuczak otrzymają również nagrody dodatkowe.

Ideą konkursu organizowanego przez NASK, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (jako Krajowy Punkt Kontaktowy dla Funduszy Norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego), pod patronatem Ambasady Królestwa Norwegii oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki, jest zdobywanie i rozwijanie kompetencji cyfrowych, które są tak ważne w dzisiejszym świecie. Udział w konkursie wymagał wykonania pracy plastycznej techniką cyfrową. Na konkurs wpłynęło dwa tysiące trzysta osiemdziesiąt dziewięć prac. Szkoła Podstawowa w Szczepidle znalazła się wśród jego stu laureatów.

Szczepidło: Wygrali pracownię komputerową

Plik pochodzi z serwisu Ale!Radio

<<< Powrót do poprzedniej strony

ˆ