Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
 • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
 • | krzymow@op.pl
Ogłoszenie o naborze na członków kandydatów do opiniowania ofert      |     GMINA KRZYMÓW SOLIDARNA Z UKRAINĄ! | ważne informacje nt. pomocy organizowanej na terenie gminy Krzymów      |    

Kultura


 • Brzeźno/Paprotnia: Herod na wieży widokowej

  11.12.2020 08:51Brzeźno/Paprotnia: Herod na wieży widokowej

  Marcin Trzęsowski, aktor Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, kończy realizację autorskiego projektu "Jasełka Anno Domini 2020". Wkrótce będzie można obejrzeć filmowy zapis widowiska, ktore powstawało głównie w gminie Krzymów

 • Brzeźno: Zmalowali coś dla Niepodległej

  09.12.2020 13:11Brzeźno: Zmalowali coś dla Niepodległej

  Ponad dwadzieścia prac plastycznych wpłynęło na konkurs "Zmalujmy coś dla Niepodległej", ogłoszony w listopadzie przez Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie. Dziś oficjalnie podajemy jego wyniki.

 • Brzeźno: Trzy spojrzenia na jedno miejsce

  02.12.2020 14:35Brzeźno: Trzy spojrzenia na jedno miejsce

  W Gminnym Ośrodku Kultury w Brzeźnie, w formie online, została dzisiaj otwarta wystawa fotograficzna. To pokłosie warsztatów prowadzonych w październiku przez Kasjana Farbisza, fotografika i animatora kultury, w ramach programu "Kultura w drodze", dofinansowanego przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu.

 • GOK Brzeźno ogłasza świąteczne konkursy

  Gmina Krzymów: 24.11.2020 11:12GOK Brzeźno ogłasza świąteczne konkursy

  Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie zaprasza do udziału w dwóch świątecznych konkursach: na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową oraz Najpiękniejszą Szopkę Betlejemską. Poniżej publikujemy załączniki, w których znajdują się regulaminy i karty zgłoszenia. Jak się okazuje, to nie jedyne formy świątecznej rywalizacji - na początku grudnia zostanie jeszcze ogłoszony konkurs "Rodzinne kolędowanie". 

 • Brzeźno: Co dalej z projektami Gminnego Ośrodka Kultury?

  17.11.2020 12:46Brzeźno: Co dalej z projektami Gminnego Ośrodka Kultury?

  Przez epidemię i wprowadzone obostrzenia, Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie nie zrealizuje wszystkich zaplanowanych na jesień projektów. Zostaną one przeprowadzone w późniejszych terminach. Natomiast wkrótce GOK ogłosi nowe konkursy świąteczne.

 • Głodno: Szkolne eliminacje do Festiwalu Dobrej Piosenki

  20.10.2020 09:53Głodno: Szkolne eliminacje do Festiwalu Dobrej Piosenki

  Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Głodnie jako pierwsza przeprowadziła eliminacje do gminnego Festiwalu Dobrej Piosenki. Festiwal, dzięki dofinansowaniu z Fundacji Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA, zorganizuje Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie.

 • Szczepidło: Najpierw warsztaty, później wystawa

  20.10.2020 09:30Szczepidło: Najpierw warsztaty, później wystawa

  Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie jest koordynatorem projektu "Kultura w drodze". W jego ramach prowadzone są trzy warsztaty przygotowane przez lokalnych artystów i animatorów kultury. Fotografik Kasjan Farbisz prowadzi zajęcia dla uczniów szkół podstawowych w Brzeźnie, Krzymowie i Szczepidle.

 • Szczepidło: Utrwalić piękno natury

  12.10.2020 13:12Szczepidło: Utrwalić piękno natury

  Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie bierze udział w programie „Kultura w drodze” dofinansowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Dzięki temu w gminie Krzymów od października do grudnia będą realizowane trzy projekty.

 • Paprotnia: Tanecznym krokiem przez świat

  02.10.2020 13:41Paprotnia: Tanecznym krokiem przez świat

  Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie bierze udział w programie „Kultura w drodze” dofinansowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Dzięki temu w gminie Krzymów od października do grudnia będą realizowane trzy projekty.

 • Brzeźno: Poznaliśmy najładniejszą pocztówkę

  30.09.2020 12:10Brzeźno: Poznaliśmy najładniejszą pocztówkę

  W kalendarzu i za oknami jesień, tymczasem w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzeźnie ostatni powiew lata: został rozstrzygnięty konkurs fotograficzno-plastyczny "Pocztówka z wakacji".

 • Brzeźno: Od biżuterii do nalewek

  18.09.2020 09:44Brzeźno: Od biżuterii do nalewek

  Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie zorganizuje w październiku i listopadzie dwa warsztaty. Na pierwszych uczestnicy nauczą się wyrobu biżuterii metodą sutaszu. Od drugich będzie mogło się zakręcić w głowie, gdyż poświęcone zostaną nalewkarstwu.  

 • Paprotnia: Lektura z nadal aktualnym przesłaniem

  08.09.2020 10:26Paprotnia: Lektura z nadal aktualnym przesłaniem

  Szkoła podstawowa w Paprotni była gospodarzem gminnej edycji Narodowego Czytania. W tym roku na czytelniczy warsztat zostały wzięte fragmenty „Balladyny” Juliusza Słowackiego.

 • Brzeźno: GOK rozpoczął rekrutację

  03.09.2020 13:45Brzeźno: GOK rozpoczął rekrutację

  Do końca września potrwa rekrutacja do sekcji artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzonych przez Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie. Zajęcia będą się odbywać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego.

 • Brzeźno: Zaśpiewają dobre piosenki

  21.08.2020 15:13Brzeźno: Zaśpiewają dobre piosenki

  Jeśli sytuacja epidemiczna nie pokrzyżuje planów, jesienią w gminie Krzymów będzie miało miejsce pospolite ruszenie młodych wokalistów. Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie otrzymał dofinansowanie z Fundacji Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA na zorganizowanie Festiwalu Dobrej Piosenki.


ˆ