Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
  • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
  • | krzymow@op.pl

Informacje


Polska: Zagłosuj na bezpieczne gospodarstwo

31.08.2021 12:16


Logo :30 lat KRUS

Wystartował internetowy Konkurs “Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021”. 

Rozpoczął się Internetowy Konkurs “Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021”. ODDAJ SWÓJ GŁOS NA NAJBEZPIECZNIEJSZE GOSPODARSTWO!!!

SONDA ZNAJDUJE SIĘ POD ARTYKUŁEM I NA STRONIE GŁÓWNEJ AGRONEWS.COM.PL. 

W tym roku partnerem strategicznym Internetowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” została firma Generali Agro.

Internetowa edycja Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021”

Telewizja Interaktywna AgroNews już od 11 lat jako patron medialny Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego we współpracy  z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy i Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa edukuje i informuje rolników o zasadach ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym.

Na portalu AgroNews.com.pl we współpracy z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz partnerem strategicznym edycji internetowej firmą Generali Agro odbędzie się  “Internetowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021”.  Firma Generali Agro (dawniej Concordia Ubezpieczenia) świadczy usługi ubezpieczeniowe w Polsce od ponad 20 lat, będąc jednocześnie jednym z wiodących graczy w segmencie ubezpieczeń rolnych. Już po raz kolejny włączyła się w promocję bezpieczeństwa na wsi.

 

Zagłosuj na jedno z 16 gospodarstw

Spośród 16 najbezpieczniejszych gospodarstw  wybranych przez wojewódzkie komisje konkursowe do etapu centralnego, nasi widzowie wybiorą JEDNO – najbezpieczniejsze ich zdaniem gospodarstwo rolne.

Celem konkursu organizowanego przez KRUS jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym oraz rozpowszechnianie informacji dotyczących zapobiegania wypadkom przy pracy rolniczej i rolniczym chorobom zawodowym. Udział w działaniu brały osoby pełnoletnie prowadzące produkcyjną działalność rolniczą – ubezpieczone w KRUS.

Konkurs przebiegał w trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim i centralnym. Do udziału w XVIII edycji zgłoszono 906 gospodarstw indywidualnych. Większość z nich stanowiły gospodarstwa rolne o powierzchni 0-50 ha (było ich 656, tj. 72,4% ogółu zgłoszonych), o mieszanym profilu produkcji (391 gospodarstw, tj. 43,2% ) i produkcji roślinnej – zbóż (220 gospodarstw, tj. 24,3%).

Gospodarstwa 16 wojewódzkich finalistów XVII Ogólnokrajowego Konkursu BGR wizytowała i oceniała powołana przez Prezesa KRUS Centralna Komisja Konkursowa.

W ocenie Komisji wszystkie finałowe gospodarstwa wyróżniał: ład i porządek w obejściu, dobrze zaplanowane i utrzymane oraz oświetlone ciągi komunikacyjne, bardzo dobry stan techniczny maszyn i urządzeń, właściwie wyposażone warsztaty, dbałość o poszanowanie środowiska naturalnego.

Wyniki XVIII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne dostępne są na internetowej stronie www.krus.gov.pl

Na wybrane gospodarstwo można głosować od 21 sierpnia od godziny 8:00 do 20 września 2021 roku do godziny 00:00.

Zwycięzca konkursu internetowego otrzyma:

  • Nagrodę od sponsora konkursu –  firmy Generali Agro voucher w kwocie 1000 zł  na zakupy sprzętu przeciwpożarowego i odzieży ochronnej.

  • Nagrodę od Prezes Telewizji Interaktywnej AgroNews: statuetkę oraz voucher do spa dla dwóch osób.

Zachęcamy do wyłonienia zwycięzcy spośród 16 laureatów wojewódzkich poprzez sondę poniżej. Zapoznajcie się Państwo z laureatami wyłonionymi przez KRUS i wybierzcie swojego faworyta!

 

<<< Powrót do poprzedniej strony

ˆ