Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
  • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
  • | krzymow@op.pl
Ogłoszenie o naborze na członków kandydatów do opiniowania ofert      |     GMINA KRZYMÓW SOLIDARNA Z UKRAINĄ! | ważne informacje nt. pomocy organizowanej na terenie gminy Krzymów      |    

Ogłoszenia


″Czwartkowe spotkania z uczelnią″

12.04.2021 11:39


logo Państwowej Wyzszej Szkoły zawodowej w Koninie

Dieta bezglutenowa nie dla wszystkich.

Szanowni Państwo,

gluten - białko występujące w zbożach - w ostatnim czasie jest tematem nie tylko rozpraw naukowych z zakresu medycyny i dietetyki, ale także bohaterem pism kobiecych. Dieta bezglutenowa polecana jest osobom zdrowym, jako jeden ze sposobów zdrowego odżywiania i redukcji wagi, czy słusznie?
Na to i wiele innych pytań odpowie dr n. med. Angelika Kargulewicz podczas wykładu „Dieta bezglutenowa – wskazania do zastosowania”. Omówi rolę jaką pełni gluten w diecie człowieka, a także zasady stosowania diety eliminacyjnej oraz jej medyczne wskazania.

Pani Angelika Kargulewicz jest doktorem nauk medycznych, dietetykiem i wykładowcą Wydziału Nauk o Zdrowiu PWSZ w Koninie, autorką licznych publikacji związanych z dietetyką, a także redaktor prowadzącą czasopisma o zdrowym odżywianiu „Food Forum”. Jest także praktykiem - na co dzień prowadzi zindywidualizowane poradnictwo żywieniowe oraz zajmuje się diagnostyką nietolerancji pokarmowych.
Spotkanie online odbędzie się w ramach cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią” 15 kwietnia o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/dzOlw

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl.

Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o wykładzie wśród Państwa współpracowników i znajomych.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy,
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie

 

<<< Powrót do poprzedniej strony

ˆ