Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
  • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
  • | krzymow@op.pl

Informacje


Krzymów: Wójt prosi o ograniczenie wizyt w urzędzie

25.03.2021 12:48


Budynek urzędu gminy w Krzymowie

W związku z przybierającą na sile trzecią falą zachorowań na COVID-19 (w ostatniej dobie to ponad trzydzieści cztery tysiące zakażeń), Danuta Mazur, Wójt Gminy Krzymów, zwraca się do mieszkańców z prośbą o ograniczenie wizyt w urzędzie.

- Rząd zwrócił się z prośbą o ograniczenie wizyt w urzędach i wprowadzenie tam, gdzie jest to możliwe, pracy zdalnej dla urzędników. W związku z tym prosimy państwa o przemyślane wizyty w urzędzie. Oczywiście, każde stanowisko, które wymaga obsługi bezpośredniej, będzie udostępniane do państwa kontaktów, jednakże chciałabym, żeby państwo w momentach, kiedy nie mogą załatwić czegoś telefonicznie czy za pomocą poczty elektronicznej, przychodzili sami. To z uwagi na państwa i nasze zdrowie – mówi Danuta Mazur.

Wójt zapewnia, że urząd będzie funkcjonował na tyle, na ile będzie to możliwe. Płatności w kasie można dokonywać tylko za pomocą karty. Drzwi urzędu nie będą zamknięte, aby ułatwić kontakt z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

- Bardzo proszę o zrozumienie tej sytuacji, która nas obejmuje. Myślę, że te trudne czasy przetrwamy i już niebawem spotkamy się w tej lepszej rzeczywistości, do której wszyscy tęsknimy – dodaje Danuta Mazur.

Korespondencję do Urzędu Gminy można dostarczać, z pominięciem bezpośredniego osobistego jej składania, poprzez:

  • elektroniczną skrzynkę podawczą: e-PUAP: 483a3ctwfm,
  • drogą e-mailową: krzymow@op.pl (deklaracje dot. gromadzenia odpadów komunalnych; zgłoszenia dot. ewidencji zbiorników bezodpływowych, przydomowych oczyszczalni ścieków i przyłączy kanalizacji),
  • operatora pocztowego,
  • bezpośrednie „wrzucenie” do skrzynki podawczej Urzędu Gminy znajdującej się przy wejściu do budynku urzędu przy ul. Kościelnej 2.

 

Informacje dot. wysokości opłat lub stanu konta za opłaty z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi można uzyskać pod nr tel. 507 142 594

 

W celu umówienia ewentualnej wizyty w Urzędzie Gminy w Krzymowie  (dnia i godziny)  prosimy o kontakt telefoniczny pod nr (63) 241-37-61.

W celu umówienia ewentualnej wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego (dnia i godziny)  prosimy o kontakt telefoniczny pod nr (63)241-37-60

W celu umówienia ewentualnej wizyty w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Krzymowie (dnia i godziny)  prosimy o kontakt telefoniczny pod nr (63) 241-30-31.

<<< Powrót do poprzedniej strony

Kategorie informacji

Biuletyn informacji publicznej

Dodatkowe informacje na temat przetargów oraz zmian w urzędzie możesz znaleźć również w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) Gminy krzymów.


zlobek maluszek


Geoportal Powiatu Konińskiego

ˆ