Wszystkie informacje


Krew jest lekiem!

11.01.2021 13:13


Krew jest lekiem!

30 stycznia 2021 r. w Brzeźnie odbędzie się akcja krwiodawcza. Przeprowadzą ją pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu. Gorąco zapraszam do wzięcia w niej udziału.

Trzydziestego stycznia w Brzeźnie odbędzie się akcja krwiodawcza. Przeprowadzą ją pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu. Gorąco zapraszam do wzięcia w niej udziału.

Krew będzie mogła oddać każda zdrowa osoba w wieku 18-65 lat o masie ciała powyżej 50 kg, legitymująca się dokumentem stwierdzającym tożsamość ze zdjęciem i numerem PESEL. Ponadto na miejscu zostanie przeprowadzone badanie lekarskie obejmujące wywiad medyczny i skrócone badanie przedmiotowe.

Krew jest lekiem, którego niczym nie można zastąpić, a jego wyjątkowość polega na tym, że można ją uzyskać tylko od drugiego człowieka.

Akcja odbędzie się trzydziestego stycznia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie w godzinach od dziewiątej do trzynastej. Jestem jej koordynatorem. Aby miała szansę się udać, potrzebnych jest około pięćdziesięciu osób, które zechcą oddać krew. Liczę na to, że przekażą Państwo te informacje w swoich środowiskach.

Czekam na Państwa zgłoszenia. Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 503-322-705 lub pocztą elektroniczną, pisząc na adres leszekstaszak1@wp.pl

z poważaniem Leszek Staszak

akcjaaa
Typ: jpg Rozmiar: 1.17 Mb
akcjaaa
<<< Powrót do poprzedniej strony

Kategorie informacji

Biuletyn informacji publicznej

Dodatkowe informacje na temat przetargów oraz zmian w urzędzie możesz znaleźć również w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) Gminy krzymów.