Wszystkie informacje


Brzeźno: Promuję kobiety i ich siłę

13.05.2020 09:16


Brzeźno: Promuję kobiety i ich siłę

Od dzisiaj do końca maja w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie można oglądać wystawę malarstwa Marleny Bocian-Hewitt.

Wystawa jest czynna od poniedziałku do środy w godzinach od dziesiątej do szesnastej, a w czwartki i piątki od dziesiatej do osiemnastej.

Marlena Bocian-Hewitt pochodzi z Kałku w gminie Krzymów. Urodziła się w Koninie w 1981 roku. Jest absolwentką Liceum Plastycznego w Kole i studium zawodowego (biznes) w Koninie. W roku 2000 wyjechała, w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair do Francji, zaś rok później do Stanów Zjednoczonych.

Od 2001 r. mieszkała w Bostonie. Przez ostatnie lata pracowała jako nauczycielka malarstwa abstrakcyjnego w Brookline, MA, dawała prywatne lekcje malarstwa, studiowała architekturę i malarstwo na Massachusetts College of Art and Design w Bostonie, pracowała nad wieloma projektami promującymi poprzez malarstwo naukę i kobiety w nauce.

W 2019 roku wraz z rodziną wróciła do Kałku.

Brzeźno: Promuję kobiety i ich siłę

Plik pochodzi z serwisu Ale!Radio

<<< Powrót do poprzedniej strony

Kategorie informacji

Biuletyn informacji publicznej

Dodatkowe informacje na temat przetargów oraz zmian w urzędzie możesz znaleźć również w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) Gminy krzymów.