Brzeźno: Wyśmiewam przywary, nie ludzi
20.04.2020 12:27
"Liczby parzyste, czyli kwarantanna", to roboczy tytuł nowej sztuki, nad którą pracuje Krzysztof Kędziora, autor komedii teatralnych i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie.
Brzeźno: Wyśmiewam przywary, nie ludzi
Plik pochodzi z serwisu Ale!Radio
Najczęściej przeglądane informacje:
Od 1 kwietnia ZUS będzie korzystał z nowych tablic GUS Golina: Najlepsi w halówce Krzymów: W ogrodzie zmysłów Krzymów: Piosenki filmowe w nowych wykonaniach Badanie statystyczne Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach (PKZ) Brzeźno: Pierwszy etap za nami Projekt budowlany przeprawy mostowej przez rzekę Wartę Ogólnopolski konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich Bitwa Regionów Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 19 Brzeźno: Tu spotkały się tradycja z kreatywnością
Kategorie informacji
Biuletyn informacji publicznej
Dodatkowe informacje na temat przetargów oraz zmian w urzędzie możesz znaleźć również w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) Gminy krzymów.