PILNE! INFORMACJA NA TEMAT ZMIAN W FUNKCJONOWANIU URZĘDU GMINY      |     UWAGA! KOMUNIKAT WÓJTA GMINY KRZYMÓW W SPRAWIE DECYZJI PODJĘTYCH W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM KORONAWIRUSEM      |     PILNE! APEL WÓJT GMINY KRZYMÓW W SPRAWIE OGRANICZENIA WIZYT W URZĘDZIE GMINY      |    

Wszystkie informacje


PILNE! APEL WÓJT GMINY KRZYMÓW O OGRANICZENIE WIZYT W URZĘDZIE

Gmina Krzymów 12.03.2020 13:16


PILNE! APEL WÓJT GMINY KRZYMÓW O OGRANICZENIE WIZYT W URZĘDZIE

Publikujemy apel Danuty Mazur - Wójt Gminy Krzymów o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy.

Drodzy Mieszkańcy Gminy Krzymów.
W związku z realnym i postępującym zagrożeniem, zwracam się do Państwa z prośbą, o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy w Krzymowie w sprawach, które nie wymagają osobistego załatwienia. Urząd pracuje normalnie, natomiast chcemy minimalizować ryzyko zarażenia, zarówno Naszych Petentów, jak i pracowników. Część spraw można załatwić telefonicznie lub korzystając z platformy ePUAP. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy dzwonić na numery podane m.in. na stronie www.krzymow.pl. 
Pragnę z całą mocą podkreślić, że wszelkie apele, zalecenia i decyzje, choć mogą wydawać się przesadzone, wynikają z troski o nasze wspólne bezpieczeństwo. Liczę zatem na Państwa zrozumienie w tej trudnej sytuacji.

/-/ Danuta Mazur
Wójt Gminy Krzymów

<<< Powrót do poprzedniej strony

Kategorie informacji

Biuletyn informacji publicznej

Dodatkowe informacje na temat przetargów oraz zmian w urzędzie możesz znaleźć również w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) Gminy krzymów.