Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
 • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
 • | krzymow@op.pl

Informacje


 • Od 30 grudnia można wnioskować o zwolnienie z opłacania składek

  23.12.2020 11:55Od 30 grudnia można wnioskować o zwolnienie z opłacania składek

  Kolejne zwolnienia ze składek i dodatkowe świadczenia postojowe – to wsparcie z ZUS kierowane do branż wymienionych w najnowszej tarczy antykryzysowej 6.0. O zwolnienie z opłacania składek można wnioskować od 30 grudnia, na inne formy wsparcia będzie trzeba jeszcze nieco poczekać. 

 • Teresina: Sprawca zatrzymany

  21.12.2020 10:40Teresina: Sprawca zatrzymany

  Zatrzymany został sprawca morderstwa w Teresinie. Okazał się nim dwudziestotrzyletni mężczyzna, znajomy denata. Za popełniony czyn grozi mu kara do dożywotniego więzienia, poinformowała Aleksandra Marańda, Rzecznik Prasowa Prokuratury Okręgowej w Koninie.

 • Teresina: Prawdopodobnie morderstwo

  19.12.2020 13:59Teresina: Prawdopodobnie morderstwo

  Wczoraj późnym wieczorem w Teresinie zostały ujawnione zwłoki sześćdziesięciotrzyletniego mężczyzny. Na miejsce zostali skierowani śledczy i biegły z zakresu medycyny sądowej. Śledztwo znajduje się na początkowym etapie, ale wiele wskazuje na to, że w Teresinie mogło dojść do zabójstwa, informuje Aleksandra Marańda, Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie. 

 • W Wigilię ZUS będzie nieczynny

  17.12.2020 14:23 W Wigilię ZUS będzie nieczynny

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje, że w czwartek, 24 grudnia nieczynne będą sale obsługi klientów w placówkach ZUS. W tym dniu nie będzie również działało Centrum Obsługi Telefonicznej.

 • Krzymów: Radni z intencją przekształcenia szkoły

  16.12.2020 18:02Krzymów: Radni z intencją przekształcenia szkoły

  Dziś obradowali radni gminy Krzymów. W atmosferze ożywionej dyskusji podjęli uchwałę w sprawie zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej w Szczepidle  poprzez obniżenie jej struktury organizacyjnej do klas I-III.

 • Konsultacje LGD Stowarzyszenie Wielkopolska Wschodnia

  Gmina Krzymów, Wielkopolska Wchodnia: 11.12.2020 12:23Konsultacje LGD Stowarzyszenie Wielkopolska Wschodnia

  LGD "Stowarzyszenie Wielkopolska Wschodnia" zachęca Mieszkańców gmin członkowskich (w tym gminy Krzymów) do udziału w konsultacjach społecznych. Dotyczą one zmian w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego (LSR). Poniżej publikujemy informacje oraz formularz konsultacyjny.

 • Program Priorytetowy Czyste Powietrze - Instrukcja

  11.12.2020 12:19

  Na stronie WFOŚiGW w Poznaniu dostępne są filmy instruktażowe dotyczące Programu Czyste Powietrze: zasady Programu Czyste Powietrze, procedura zakładania konta na Portalu Beneficjenta, wypełnienie wniosku o dofinansowanie, wypełnienie wniosku o płatność i rozliczenie dofinansowania, procedura przeprowadzania kontroli.    

 • Brzeźno: Ze Złotej Góry polecą wióry?

  10.12.2020 10:31Brzeźno: Ze Złotej Góry polecą wióry?

  W okolicy „Złotej Góry” leśnicy planują i wykonują prace gospodarcze polegające między innymi na pozyskaniu drewna. Swoje działania tłumaczą na stronie internetowej Nadleśnictwa Konin. Przekonują, że prowadzone prace są nie tylko właściwe, ale wręcz niezbędne do zachowania trwałości lasu.

 • Paprotnia: Gwiazdor rozdał dzieciom wymarzone prezenty

  08.12.2020 12:31Paprotnia: Gwiazdor rozdał dzieciom wymarzone prezenty

  Dzisiaj gminę Krzymów odwiedził Mikołaj. Pojawiał się w szkołach podstawowych, aby tym dzieciom, które do niego napisały listy, podarować to, o co w nich prosiły. To finał akcji Gwiazdor, organizowanej przez koniński oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

 • Brzeźno: Do serca przytul psa

  07.12.2020 10:54Brzeźno: Do serca przytul psa

  W listopadzie do Przytuliska dla Zwierząt w Brzeźnie trafiły cztery psy, natomiast aż pięć zostało wyadoptowanych.

 • Krzymów: Rodzinne ubieranie gminnej choinki

  02.12.2020 14:08Krzymów: Rodzinne ubieranie gminnej choinki

  Przy budynku Urzędu Gminy w Krzymowie stanęła już choinka. Przez ostatnie dwa lata drzewko było strojone szóstego grudnia podczas happeningów, w których brali udział głównie uczniowie szkół oraz przedszkolaki. W tym roku, ze względu na pandemię, takie zgromadzenia nie są możliwe.

 • Krzymów: II Międzyszkolny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

  Gmina Krzymów: 01.12.2020 18:39Krzymów: II Międzyszkolny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

  Do 29 stycznia można przesyłać zgłoszenia do II Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. Impreza, której organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie, w tym roku odbędzie się w formule online. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, które znaleźć można poniżej, wraz z regulaminem i kartą zgłoszenia.Kategorie informacji

Biuletyn informacji publicznej

Dodatkowe informacje na temat przetargów oraz zmian w urzędzie możesz znaleźć również w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) Gminy krzymów.


Geoportal Powiatu Konińskiego


zlobek maluszek

ˆ