Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
 • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
 • | krzymow@op.pl

Informacje


 • Informacja dla mieszkańców Gminy Krzymów

  Gmina Krzymów: 23.07.2020 15:08

  Informacja! Uprzejmie informuję, iż w dniu 28 lipca 2020 r. o godz. 19:00 w Sali OSP PAPROTNIA odbędzie się zebranie podczas którego omówione zostanie przyłączenie się do powstającej sieci kanalizacyjnej. Udział w zebraniu wezmą Wójt Gminy Krzymów jak i również firma która podejmie się tych prac.  Podczas spotkania należy przestrzegać reżimu sanitarnego.                                                                                                                                                             Radny Rady Gminy Krzymów                                                                                       Henryk Jackowski

 • Brzeźno/Krzymów: Szpinak i por w rolach głównych

  16.07.2020 12:34Brzeźno/Krzymów: Szpinak i por w rolach głównych

  Dziesięć osób z gminy Krzymów wzięło udział w warsztatach kulinarnych poprowadzonych przez trenerkę z Konińskiego Banku Żywności. Szkolenie zostało zorganizowane z inicjatywy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzymowie.

 • Polska/Gmina Krzymów: Wybraliśmy Prezydenta Polski

  13.07.2020 10:20Polska/Gmina Krzymów: Wybraliśmy Prezydenta Polski

  Dwunastego lipca odbyła się druga tura wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. O prezydenturę walczyli piastujący tę funkcję, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej.

 • Polska: Bitwa o wozy w drugiej turze

  09.07.2020 09:35Polska: Bitwa o wozy w drugiej turze

  Również w drugiej turze wyborów prezydenckich Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji prowadzić będzie akcję profrekwencyjną "Bitwa o wozy 2020. Druga tura". 

 • Informacja o dyżurach doradczych w Stowarzyszeniu Wielkopolska Wschodnia

  08.07.2020 11:42

  W dniu 3 lipca 2020 rozpoczęły się dyżury doradcze dotyczące przyznania pomocy w zakresie rozwoju przesiębiorczości i realizacji projektów dużych. Wszystkich zainteresowanych chęcią aplkowania o dofinansowanie rozwoju przedsiębiorczości -  zachęcamy do kontaktu z Biurem Stowarzyszenia Wielkopolska Wschodnia. Informacje szczegółowe znajdują się w załącznikach.

 • Paprotnia: Urzędnicy podjęli wyzwanie

  08.07.2020 09:37Paprotnia: Urzędnicy podjęli wyzwanie

  Dwadzieścioro pięcioro pracowników Urzędu Gminy w Krzymowie podjęło wyzwanie w Gaszyn Challenge. Siódmego lipca przy wieży widokowej w Paprotni wykonali dziesięć przysiadów. Zebrane w ramach akcji pieniądze trafią do jednego z mieszkańców gminy. 

 • Paprotnia: Tablety dla seniorów

  07.07.2020 14:33Paprotnia: Tablety dla seniorów

  Seniorzy z gminy Krzymów biorą udział w kursach komputerowych w ramach programu "Cyfrowa Wielkopolska". Zajęcia są prowadzone w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Paprotni. Dzisiaj ich uczestnicy otrzymali tablety.

 • Brzeźno: Strażacy uwłaszczeni

  06.07.2020 13:58Brzeźno: Strażacy uwłaszczeni

  Pierwszego lipca Sąd Rejonowy w Koninie podjął decyzję o uwłaszczeniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnie na starej remizie. Teraz strażakom będzie łatwiej sięgać po fundusze zewnętrzne na remont tego budynku.

 • Krzymów: Zawody odwołane

  06.07.2020 13:10Krzymów: Zawody odwołane

  Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Krzymowie jednogłośnie zdecydował, że w tym roku nie odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. 

 • GMINA KRZYMÓW: Za brak numeru grozi mandat

  Gmina Krzymów: 02.07.2020 14:01GMINA KRZYMÓW: Za brak numeru grozi mandat

  Od 2 lipca policjanci sprawdzać będą, czy mieszkańcy gminy Krzymów wywiązują się z obowiązku umieszczenia w widocznym miejscu numeru posesji. Ma to pomóc m.in. w uszczelnieniu gminnego systemu gospodarowania odpadami. Przypomnijmy, że prawidłowe oznakowanie posesji jest obowiązkiem ustawowym. 

 • POZNAŃ: Gmina Krzymów z kolejnym dofinansowaniem

  Poznań, gmina Krzymów: 30.06.2020 18:18POZNAŃ: Gmina Krzymów z kolejnym dofinansowaniem

  47 520 zł to kwota dofinansowania, którą otrzymała gmina Krzymów z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. W Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu umowę podpisali dziś: Danuta Mazur - Wójt Gminy Krzymów, Izabela Badowska - Skarbnik Gminy Krzymów oraz Wojewoda Wielkopolski Łukasz Mikołajczyk.

 • Polska/ Krzymów: Będzie druga tura

  29.06.2020 09:12Polska/ Krzymów: Będzie druga tura

  Dwudziestego ósmego czerwca wybieraliśmy prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Żaden z kandydatów nie przekroczył pięćdziesięcioprocentowego poparcia. Zatem będzie druga tura, w której spotkają się popierany przez Prawo i Sprawiedliwość kandydat niezależny Andrzej Duda i kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.Kategorie informacji

Biuletyn informacji publicznej

Dodatkowe informacje na temat przetargów oraz zmian w urzędzie możesz znaleźć również w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) Gminy krzymów.


Geoportal Powiatu Konińskiego


zlobek maluszek

ˆ