Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
 • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
 • | krzymow@op.pl

Informacje


 • Dofinansowanie do podejmowania działalności gospodarczej - bezpłatne szkolenie

  31.08.2020 09:42

  Stowarzyszenie "Wielkopolska Wschodnia" serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla Beneficjentów z zakresu przedsiębiorczości - podejmowanie działalności gospodarczej. Przypominamy, że za udział w szkoleniu można otrzymać 1 punkt podczas oceny wniosku o przyznanie pomocy w ramach lokalnych kryteriów wybory operacji.

 • Krzymów: Cały czas o pani myślimy

  24.08.2020 15:54Krzymów: Cały czas o pani myślimy

  Sto dwa lata skończyła dziś pani Irena Goślińska z Krzymowa. Jubilatkę odwiedzili wójt Danuta Mazur i jej zastępca Roman Gęziak. Pani Irena otrzymała od nich kwiaty, tort i specjalny list z życzeniami.

 • Paprotnia: Nauczą mieszkańców prawidłowego udzielania pierwszej pomocy

  24.08.2020 10:13Paprotnia: Nauczą mieszkańców prawidłowego udzielania pierwszej pomocy

  Projekt napisany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Paprotni, zatytułowany „Nauka pierwszej pomocy – uczymy ratować”, otrzymał od konińskiego starostwa dotację w wysokości trzech i pół tysiąca złotych. Podczas jego realizacji strażacy będą uczyć mieszkańców Paprotni prawidłowego udzielania pierwszej pomocy.

 • Brzeźno: W starej remizie będą nowe okna

  20.08.2020 15:16Brzeźno: W starej remizie będą nowe okna

  Każdego roku radni powiatowi przeznaczają po dziesięć tysięcy złotych na straże dla każdej z czternastu gmin powiatu konińskiego. Następnie zarządy gminne Ochotniczych Straży Pożarnych w porozumieniu z włodarzami gmin decydują, w jaki sposób te pieniądze zostaną podzielone między poszczególne jednostki. W naszej gminie w tym roku z dotacji skorzysta OSP w Brzeźnie.

 • Szczepidło: Wszystko o ziołach

  20.08.2020 10:49Szczepidło: Wszystko o ziołach

  Od niedawna ulice w Szczepidle noszą nazwy ziół. To jednak nie wszystko. Wkrótce w tej miejscowości zostaną zorganizowane warsztaty zielarskie.

 • Awaria promu w Ladorudzu

  03.08.2020 14:48

  Urząd Gminy w Krzymowie, że z powodu awarii prom w miejscowości Ladorudz będzie NIECZYNNY do odwołania.

 • Krzymów: Gmina złożyła wniosek na budowę drogi

  31.07.2020 14:15Krzymów: Gmina złożyła wniosek na budowę drogi

  Urząd Gminy w Krzymowie stara się o wsparcie z Funduszu Dróg Samorządowych. Trzydziestego lipca do Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu został złożony wniosek na dofinansowanie budowy alternatywnej drogi dojazdowej do Firmy Kupiec w Paprotni.

 • Krzymów: Absolutorium - czysta formalność

  30.07.2020 10:11Krzymów: Absolutorium - czysta formalność

  Wczoraj radni spotkali się na XXIII sesji Rady Gminy Krzymów. Najważniejszym punktem obrad było udzielenie Danucie Mazur absolutorium za wykonanie budżetu z 2019 roku. Wójt otrzymała je jednogłośnie. 

 • Brzeźno/Gozdek: Nowe wiaty przystankowe

  29.07.2020 10:08Brzeźno/Gozdek: Nowe wiaty przystankowe

  Od kilku lat Urząd Gminy w Krzymowie sukcesywnie wymienia stare wiaty przystankowe na nowe. Dwudziestego siódmego lipca nowe przystanki zostały postawione w Brzeźnie i Gozdku.

 • Powszechny Spis Rolny 2020 - WAŻNE INFORMACJE

  Polska, Gmina Krzymów: 27.07.2020 14:21Powszechny Spis Rolny 2020 - WAŻNE INFORMACJE

  Od 1 września 2020 r. przez trzy miesiące na terenie całego kraju, prowadzony będzie Powszechny Spis Rolny. Na kim spoczywa obowiązek udostępnienia informacji o gospodarstwie? Czego dotyczą pytania w ankiecie oraz do czego wykorzystane zostaną podane przez nas informacje? O tym dowiedzą się Państwo z obszernego artykułu, który publikujemy poniżej (do pobrania z załącznika).

 • Głodno: Ostatni etap zakończony

  24.07.2020 13:01Głodno: Ostatni etap zakończony

  Zakończył się ostatni etap trwającej niemal osiem lat termomodernizacji remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Głodnie. W lipcu został położony tynk na całej elewacji budynku.

 • Paprotnia: Przysiady charytatywne

  24.07.2020 12:07Paprotnia: Przysiady charytatywne

  Siódmego lipca pracownicy Urzędu Gminy w Krzymowie podczas mierzenia się z zadaniem w akcji Gaszyn Challenge, rzucili wyzwanie między innymi seniorom. Członkowie Klubu Seniora "Magnolia" w Krzymowie godnie je podjęli i dwudziestego trzeciego lipca wykonali ćwiczenia, zbierając przy okazji pieniądze na wsparcie potrzebującego pomocy mieszkańca gminy. Kategorie informacji

Biuletyn informacji publicznej

Dodatkowe informacje na temat przetargów oraz zmian w urzędzie możesz znaleźć również w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) Gminy krzymów.


zlobek maluszek


Geoportal Powiatu Konińskiego

ˆ