Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
 • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
 • | krzymow@op.pl

Kultura


 • Brzeźno: Energia jest najważniejsza

  12.05.2021 10:19Aktor i dziecko na scenie

  W Gminnym Ośrodku Kultury w Brzeźnie zakończyły się warsztaty wokalne. Ich ostatnim etapem były zajęcia aktorskie, które poprowadził Marcin Trzęsowski z Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

 • Brzeźno: Przygotowania do festiwalu

  10.05.2021 12:28Wokalistka z mikrofonem na scenie

  Dwadzieścioro jeden uczestników bierze udział w warsztatach wokalnych zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie. Jest to ostatni szlif przed Festiwalem Dobrej Piosenki.

 • Gmina Krzymów: Czy powstanie skansen?

  20.04.2021 14:03Stary traktor z drewnianym wozem

  Czy w gminie Krzymów powstanie skansen? To jeden z pomysłów zaproponowanych na spotkaniu wójt Danuty Mazur z kreatywnymi mieszkańcami gminy.

 • Brzeźno: Dzięki nim kultura nie zamarzła

  20.04.2021 10:58Pracownicy GOK w Brzeźnie

  Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie przystąpił do wyzwania pod nazwą „Kultura nie zamarza”. Celem akcji jest pokazanie, że domy i ośrodki kultury, pomimo trudnych czasów pandemii, wciąż aktywnie działają, realizując swoją misję, choć inaczej niż do tej pory.

 • Gmina Krzymów: Jak być bezpiecznym w internecie

  13.04.2021 12:46Collage na temat bezpiecznego korzystania z internetu

  Sześćdziesiąt dziewięć prac wpłynęło na gminny konkurs plastyczny „Bezpieczny internet”, zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Szczepidle. Komisja nagrodziła i wyróżniła aż dziewiętnaścioro autorów.

 • Brzeźno/Włocławek: Pokieruje chórem katedralnym

  31.03.2021 13:08Ksiądz Marcin Ziółkowski odbiera dekret z awansem

  Biskup włocławski Wiesław Mering wręczył ks. Marcinowi Ziółkowskiemu dekret ustanawiający go dyrektorem chóru katedralnego, wicedyrektorem diecezjalnego studium organistowskiego oraz wykładowcą muzyki kościelnej we włocławskim seminarium duchownym. Ksiądz Marcin Ziółkowski do tej pory rezydował w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Brzeźnie.

 • Kałek: Projekt zainspirowany wspomnieniami

  30.03.2021 08:45Marlena Bocian-Hewitt w studiu radiowym

  Artystka plastyk Marlena Bocian-Hewitt z Kałku otrzymała grant z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu na autorski projekt „Moja mała ojczyzna”. Podczas jego realizacji powstaną szkice i obrazy, a na kilku przystankach autobusowych murale.

 • Głodno: To prawdziwa historia

  26.03.2021 15:49Autorka książki

  Na początku roku ukazała się książka zatytułowana „Tylko jedna taka noc” Karoliny Wiśniewskiej. Pani Karolina jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Niepublicznej Szkole Podstawowej W Głodnie.

 • Brzeźno: GOK z dotacją na folklor

  Gmina Krzymów: 17.03.2021 13:13Brzeźno: GOK z dotacją na folklor

  Czy w gminie Krzymów powstanie zespół ludowy? Taka możliwość pojawiła się dzięki dotacji, którą Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie otrzymał z Narodowego Centrum Kultury. Projekt "Wielkopolskie podwórko" znalazł się na liście zakwalifikowanych do programu "Etno Polska". 

 • Krzymów: Poziom był wysoki, jurorzy przyznali Grand Prix

  04.03.2021 12:55Dziewczynka w mikołajkowej czapce ze słuchawkami na uszach stoi przy mikrofonie

  Rozstrzygnięty został drugi Międzyszkolny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej szkół podstawowych gminy Krzymów o tematyce świątecznej (bożonarodzeniowej). W opinii jurorów poziom przeglądu był wysoki, zarówno pod względem językowym jak i wokalnym.

 • Gmina Krzymów: Symbolika i znaczenie palmy wielkanocnej

  04.03.2021 09:27Palma wielkanocna

  W 2019 roku Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie zorganizował Inspiracje Wielkanocne. Jednym z elementów tamtego wydarzenia był konkurs na najpiękniejszą i najwyższą palmę wielkanocną. Po roku przerwy konkurs powraca, choć w nieco innej formule.

 • GMINA KRZYMÓW: Wybiorą najpiękniejsze palmy

  03.03.2021 15:34GMINA KRZYMÓW: Wybiorą najpiękniejsze palmy

  Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie oraz Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Krzymowie zapraszają do udziału w Konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną. 

 • Krzymów: Kwarantanna w piosence

  03.03.2021 14:41Dziewczynka przy mikrofonie w studiu nagrań

  „Rozśpiewana kwarantanna” to tytuł piosenki, która powstała w gminie Krzymów. Skomponowali ją Arkadiusz Sobolewski i Barbara Drop z zespołu Recepta, a zaśpiewali uczniowie szkół z Krzymowa, Paprotni i Szczepidła oraz Niepublicznej Szkoły Muzyki Rozrywkowej I stopnia Music Story w Koninie.Kategorie informacji

Biuletyn informacji publicznej

Dodatkowe informacje na temat przetargów oraz zmian w urzędzie możesz znaleźć również w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) Gminy krzymów.


Geoportal Powiatu Konińskiego


zlobek maluszek

ˆ